राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल पाल्पाको अध्यक्षमा बिष्णु आचार्य चयन

बोली खबर   १४ फाल्गुन २०७८, शनिबार १४:२३

पाल्पा। नेकपा एमालेको भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल पाल्पाको अध्यक्षमा बिष्णु आचार्य चयन हुनु भएको छ।

तानसेन नगरपालिकाको सभाहलमा शुक्रवार सम्पन्न संघको नवौं अधिबेशनले आचार्यको नेतृत्वमा ६१ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति सर्वसम्मत चयन गरेको हो।
जसको उपाध्यक्षमा कृष्ण कार्कि र सचिवमा बिजय रानाभाट चुनिएका छन। उपसचिवमा निर्मल न्यौपाने , भेस बहादुर गाहा र कोषाध्यक्षमा सुधीर भट्टराई चयन भएको लुम्बिनी प्रदेश सह इन्चार्ज तुल बहादुर अधिकारीले बोली खबरलाई जानकारी दिनु भएको छ ।

अधिवेशनको उद्धाटन सत्रमा बोल्दै युवा संघका केन्द्रिय अध्यक्ष किरण पौडेल,एमाले केन्द्रिय सदस्य पोलिटव्युरो सदस्य ठाकुर गैरे लगाएतका नेताहरुले युवाहरू देशका खम्बा भएकाले बेथिति र अन्यायका विरुद्ध डटेर लड्नु पर्ने बताउनु भएको छ।
तानसेन नगरपालिकाको सभा हलमा भएको अधिबेशन टिका थापाको अध्यक्षता सम्पन्न भएको हो