निस्दीमा पाटाले दिएकाे स्वतन्त्र उम्मेदवारी फिर्ता

धनबहादुर ठाडा   १७ बैशाख २०७९, शनिबार ०९:०८

पाल्पा । निस्दीमा पालिका अध्यक्षका स्वतन्त्र उम्मेदवारी दमन सिंह पाटाले उम्मेदवारी फिर्ता लिनुएका छन् । शुक्रबार निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयमा पुगेर पाटाले आफ्नो उम्मेदवारी फिर्ता लिएकाे हो ।

पाटाले गएको १२ गते स्वतन्त्रबाट पालिकाको अध्यक्षमा उम्मेदवारी दर्ता गरेका थिए । पाटाले आफु पार्टीको जिम्मेवारी पदमा रहेकोले पार्टीको नीति , सिद्धान्त र निर्णयलाई स्वीकार्दै उम्मेदवारी फिर्ता लिएको बताएका छन् । साथै आगामी वैशाख ३० गते सम्पन्न हुन गइरहेको स्थानीय तहको निर्वाचनमा नेकपा एमाले पार्टी र उम्मेदवारहरुलाई जिताउन पुर्ण सहयोग रहने बताएका छन् । पाटा नेकपा एमाले पाल्पा जिल्ला सचिवालय सदस्य एवं निस्दी इन्चार्ज हुनुहुन्छ । नेकपा एमालेकाे तर्फबाट अध्यक्षमा मुक्त बहादुर सारू र उपाध्यक्षमा तिरण कुमारी श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन् ।